Vågsøy kommune – Åse Romuld

Selje kommune - Roger Gundersen

Eid kommune – Hanne Heggen

Stryn kommune – Lasse Trosdahl

Hornindal kommune – Jan-Tore Sunde

Flora kommune – Wenke Hope

Førde kommune – Odd Helge Vågset

Naustdal kommune – Odd Helge Vågset

Gaular kommune – Bjarne Brudevoll

Fjaler kommune – Åge Løseth

Hyllestad kommune – Rolf Aamot

Askvoll kommune – Bjarte Engevik

Høyanger kommune – Kåre Jan Hofrenning

Balestrand kommune – Geir Harkjerr

Gloppen kommune – Nils Ove Roset

Jølster kommune – Knut Skartveit

Bremanger kommune – Espen Gulliksen

Sogndal kommune – Jorunn Furuheim

Leikanger kommune – Jorunn Furuheim

Luster kommune – Jorunn Furuheim

Lærdal kommune – Knut Arne Klingenberg

Aurland kommune – Knut Arne Klingenberg

Årdal kommune - Knut Arne Klingenberg

Vik kommune – Ove Andersen

Voss kommune – Gunn Iren Brenden

Osterøy kommune – Gunn Iren Brenden

Vaksdal kommune – Gunn Iren Brenden

Granvin kommune – Bjørn Inge Aarsand

Ulvik kommune – Bjørn Inge Aarsand

Eidfjord kommune – Bjørn Inge Aarsand

Ullensvang kommune – Øystein Torsnes

Odda kommune – Øystein Torsnes

Jondal kommune – Øystein Torsnes

Kvinnherad kommune – Are Upheim

Kvam kommune – Andor Helgheim

Samnanger kommune – Andor Helgheim

Fusa kommune – Lorentz Lunde

Tysnes kommune – Lorentz Lunde

Os kommune – Oddbjørn Dyrdal

Austevoll kommune – Per Nordstrand

Radøy kommune – Svein Arne Hatlevik

Meland kommune – Svein Arne Hatlevik

Lindås kommune – Svein Arne Hatlevik

Austrheim kommune – Svein Arne Hatlevik

Fedje kommune – Svein Arne Hatlevik

Modalen kommune – Svein Arne Hatlevik

Gulen kommune – Ivar Holmås

Masfjorden kommune – Ivar Holmås

Solund kommune – Ivar Holmås

Bergen kommune sentrum – Monika Johannessen Mørk

Bergen kommune nord – Endre Laukeland

Bergen kommune sør – Bente Liland

Bergen kommune vest – Tone Hauge

Askøy kommune – Kjell Bjørn Heggøy

Askøy kommune – Janne Espeseth

Fjell kommune – Ole Petter Lie Selheim

Sund kommune – Tine Heldal

Øygarden – Tine Heldal