PågårAndre hendelser: HaugesundMelding fra Sør-Vest politidistrikt.
Kl 0500 ble kvinnen funnet av letemannskaper og leteaksjonen vil avsluttes. Hun var i god behold, men noe kald etter mange timer ute. Blir tilsett av helse. Politiet takker frivillige mannskaper som stilte opp og deltok i leteaksjonen.
Kvinnen er fremdeles ikke kommet til rette og leteaksjonen fortsetter med frivillige mannskaper og politiressurser. Droner og Redningshelikopter fra Sola er også med i søket.
Politiet har iverksatt en leteaksjon etter en kvinne i slutten av 70 årene som gikk ut en adresse i Uradalsvegen i Haugesund i dag. Politiet leter med egne ressurser og frivillige mannskaper. Kvinnen kan ha vært ute og gått siden kl 1530 i dag. Kvinnen er ca 167 cm høy og hvitt hår. Politiet ønsker opplysninger dersom noen har observert kvinnen i dag. Politiet kan kontaktes på tlf 02800.